Súťaž Amatérskych Gitaristov

Január 5th, 2016
Napísal:

Piešťanská komunita Punkstream pripravila na 6.2.2016 nezabudnuteľnú akciu pre mladých gitaristov. V piešťanskom podniku ŽiWell sa uskutoční „Súťaž Amatérskych Gitaristov“, kde na víťazov čakajú zaujímavé ceny!

image

Našim cieľom je dať nádejným gitaristom šancu ukázať na pódiu svoje schopnosti. Každý, kto sa rozhodne prísť, zahrá jednu ľubovoľnú skladbu od ktoréhokoľvek interpreta na akustickej gitare a samozrejme, vítaná je aj vlastná tvorba. O konečnom výsledku rozhodne porota, ktorú Vám predstavíme postupne na udalosti akcie a web stránke.

Keďže nechceme aby tí najlepší skončili pri peknom diplome a čokoláde, ale chceme ich podporovať aj naďalej, pripravili sme pre nich niečo viac. Najlepší gitarista získa poukážku na víkend v štúdiu Jimmy Records v Senici, kde má možnosť nahrať skladbu, uistiť sa vo svojich kvalitách a zmenšiť svoje medzery. Druhé miesto môže očakávať čosi veľmi podobné, ibaže v podobe jedného dňa v štúdiu, za ktorý sa dá toho tiež veľa zlepšiť. Tretí výherca získa zľavu na nákup v hudobninách Jimmy Market. Pre najlepších troch sú taktiež pripravené ďalšie výhry od obchodu Distro.cz. Avšak, malé prekvapenie máme pripravené pre každého od firmy Prokapely.cz.

*Podmienky súťaže:
dĺžka pesničky: 2-5 min
vek: 13-25 rokov

*Registrácia:
registračné: 3€ (platba v Piešťanoch alebo bezhotovostne)
formulár na registráciu : https://goo.gl/forms/hdvUu9jIXs
*Deadline na vyplnenie formulára a zaplatenie registračného poplatku do 25. 01. 2016 23:59

 

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/945375385541375/

Web stránka: https://punksteam.weebly.com

 

Tešíme sa na Vás!

– Marianna Dafčíková, komunita Punkstream

 


2024 Copyright Gitaristi.sk. All rights reserved.