COOPILATION EXCHANGE vol.2 || Münich vs. Bratislava

Január 23rd, 2013
Napísal:
Kategória: Aktuality

Bratislava – Ďalší ročník projektu nezávislého labelu Coopilation Records pod názvom Coopilation Exchange sa uskutoční 26.1. v Bratislave a následne v Mníchove.
Domáci Millhouse budú v klube U Očka hostiť nemeckú kapelu Jenny Hooker a o šesť týždňov si role vymenia v mníchovskom v klube Glockenbach Werkstattn.

Neubehlo veľa a kapely sa nám šťastne vrátili z Krakova, kde odznel prvý ročník projektu Coopilation Exchange, pod hlavičkou nezávislého labelu Coopilation Records. V rámci neho bude na našej klubovej pôde predstavovať žánrovo spriaznené kapely z okolitých krajín, ktoré na výmenu pohostia kapely z labelu doma v zahraničí.

Druhý diel bude vo farbách nemeckej trikolóry konkrétne s formáciami Jenny Hooker a Millhouse 26.1. U Očka v Bratislave a  8.3. v mníchovskom klube Glockenbach Werkstattn. Aby to nebolo málo každá kapela nabrala lokálne posily a tak v Bratislave prihodia do kotla nováčikovia na scéne Calex Deluxe, v Mníchove to budú už zabehnutí Scoff, ktorý predskakovali kapelám ako CORROSION OF CONFORMITY (USA), JOHN GARCIA plays KYUSS (USA), BRANT BJORK (USA), HERMANO (USA), KARMA2BURN (USA), HARMFUL (GER), LOS NATAS (ARG), HELLFUELED (SWE).

Jenny Hooker(DE)
http://jennyhooker.de/

Millhouse
http://www.facebook.com/MillhouseSK

Scoff
http://www.scoff.de/

Calexe Deluxe
http://bandzone.cz/calexdeluxe

5€


2024 Copyright Gitaristi.sk. All rights reserved.